Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily - příslušenství > Držáky mobilů >

FIXER Flexibilní rameno na sklo pro držáky

FIXER Flexibilní rameno na sklo pro držáky

Cena produktu FIXER Flexibilní rameno na sklo pro držáky není známa.

 

Popis produktu FIXER Flexibilní rameno na sklo pro držáky: Držák Fixer s přísavkou umožňuje jednoduše upevnit telefon v automobilu na přední sklo. Flexibilní rameno FIXER je navrženo tak, aby drželo vaše mobilní zařízení i v extrémních podmínkách. Siln... > více informací


FIXER Flexibilní rameno na sklo pro držáky - popis

nahoru

Držák Fixer s přísavkou umožňuje jednoduše upevnit telefon v automobilu na přední sklo.

Flexibilní rameno FIXER je navrženo tak, aby drželo vaše mobilní zařízení i v extrémních podmínkách. Silná přísavka se díky pákovému mechanismu přilepí na sklo a nepustí. Rameno můžete díky speciálním zámkům uvolnit, nastavit požadovanou pozici a pevně zaFIXovat. Jakmile rameno v určité poloze díky zámkům zafixujete, můžete se spolehnout, že udrží váš mobil na stejném místě, ať se děje cokoliv.

Tyto držáky Fixer nahrazují držáky Haicom, nabízejí však lepší řešení 2 oddělitelných částí, díky čemuž jsou snadněji kombinovatelné.

Vůle, vypadávání, viklání, nic takového vám s držáky na mobil FIXER nehrozí. A když si koupíte nový mobilní telefon, není potřeba kupovat celý nový systém. Flexibilní rameno v autě a stejně tak úchyt na řídítkách vašeho kola zůstanou netknuté. Koupíte pouze nový držák a jedete dál.

Držák se skládá ze dvou částí (prodávají se samostatně), držák zařízení Fixer a držák FIXER (drží držák zařízení). -> K tomuto držáku budete potřebovat držák zařízení Fixer. Držák Fixer pro Váš telefon naleznete zde.

Další způsoby uchycení držáků Fixer:

Držák na kolo FIXER
Univerzální držák pro upevnění na řídítka jízdního kola.

Držák do ventilace FIXER
Upevnění do mřížky ventilace v automobilu nabízí ideální kombinaci přístupného místa, aniž by držák překážel ve výhledu.

Vlastnosti řešení Fixer:
- provedení ušité na míru telefonu
- Pevné uchycení telefonu
- prostor pro konektor nabíječky většiny telefonů (záleží na umístění zdířky na telefonu)
- snadná manipulace s telefonem
- různé typy uchycení, které je možné kombinovat podle potřeby

Výrobce Fixer

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FIXER Flexibilní rameno na sklo pro držáky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pouzdra k mobilům nebo Powerbanky, Kryty k mobilům, Selfie tyče.

Nejlevnější FIXER Flexibilní rameno na sklo pro držáky akční ceny - Levné FIXER Flexibilní rameno na sklo pro držáky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější FIXER Flexibilní rameno na sklo pro držáky stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější FIXER Flexibilní rameno na sklo pro držáky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Držáky mobilů.